Підготовчий тур до IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

УВАГА!

Міський методичний кабінет повідомляє, що організаційний комітет запрошує всіх бажаючих учнів загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у підготовчому турі до IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Як відомо, IV етап олімпіади відбудеться з 3 по 7 квітня 2015 року в місті Дніпропетровську, а тому пропонуємо за кілька днів до неї випробувати свої сили та знання на завданнях за табличним процесором та базами даних.

Підготовчий тур відбудеться 29 березня 2015 року (неділя) та триватиме впродовж усієї доби для того, щоб усі бажаючі змогли надіслати свої особисті розв'язання.

Тур проводитиметься за правилами Дистанційного турніру. Учасники реєструються в новій версії системи (http://it.upml.knu.ua/) та за допомогою цієї системи отримують завдання та надсилають свої розв'язки.

Цей тур є тестуванням нової версії системи (3.0), а також тестувальних програм для завдань за табличним процесором та базами даних. Перевірятимуться роботи автоматично після отримання їх від усіх учасників.

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.