Класний керівник- універсальна особистість. Це і вихователь, і психолог, і соціальний педагог, і педагог-організатор. Він повинен мати мудрість учителя, відповідальність старшого товариша, доброту матері, строгість батька.

Для учня в школі немає ближчої людини, ніж класний керівник. Від нього залежить ступінь сформованості дитячого колективу. Уміння згуртувати навколо себе дітей - великий дар і велика робота. Уміння захопити, повести, відкрити світ - неоціненний скарб справжнього педагога. Захоплення вчителя стає захопленням учнів. Інколи риси характеру класного керівника переходять у характер вихованців. Адже байдужість породжує байдужість. І лише вогонь породжує вогонь!

Для ефективної реалізації виховного процесу в школі організовано роботу методичного об’єднання класних керівників, на засіданнях якого розглядаються актуальні питання щодо організації виховної роботи.

Методичне об’єднання класних керівників – це структурний підрозділ внутрішкільної системи управління виховним процесом, який координує науково-методичну та організаційну роботу класних керівників.

/Files/images/shkola_info/DSCN0174.JPG/Files/images/shkola_info/DSCN0122.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.